MIASTECZKO KONTENERÓW

Projekt Marine to miejsce, którego nie można zapomnieć. Jego oryginalna koncepcja opiera się na nadaniu drugiego życia 75 morskim kontenerom, które zostały pieczołowicie odnowione i przekształcone w bajeczne, nowoczesne, rodzinne apartamenty. Funkcjonalne rozwiązania, doskonałe wyposażenie i efektowne wykończenie – dziś każdy z nich zachwyca wyjątkowym designem i niepowtarzalnym charakterem. Te cechy zaś sprawiają, że nasze całoroczne (klimatyzowane i ogrzewane) apartamenty w morskich kontenerach cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Gości z całego świata, którzy szukają noclegów w nietuzinkowych przestrzeniach. 

Forma kontenera morskiego wciąż pozytywnie zaskakuje kolejnych Gości którzy szukają nietypowych rozwiązań architektonicznych, a jednocześnie chcą wygodnie mieszkać i odpoczywać. Taki unikatowy domek, mimo swojej oryginalnej bryły zapewnia szereg standardowych funkcji, więc z całą pewnością zapamiętasz go jako przyjemne, urocze i nietypowe miejsce. Każdy z naszych kontenerów morskich został wyposażony w wygodną sypialnię, prywatną łazienkę, czy zestaw do parzenia kawy i herbaty.

swimming pool map

WYJĄTKOWY
​​​​​​​DESIGN

Scandinavia Marine już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie. Pozornie chaotycznie poustawiane kontenery, w których mieszczą się wspaniałe apartamenty, tworzą w rzeczywistości przemyślany układ, zapewniający Gościom maksimum komfortu. Również oryginalna recepcja i jej klatka schodowa powstały na bazie kontenerów transportowych. Do dyspozycji Gości trafia unikatowy apartament, któremu nie brakuje funkcji hotelowych, aby można było wygodnie wypocząć.

Tworząc Scandinavia Marine, chcieliśmy stworzyć noclegi w kontenerach, które urzeczywistniają nasze ekologiczne przekonania. Drugie życie kontenerów morskich, poszanowanie natury – zarówno otaczającej przyrody, jak i składników wykorzystywanych w naszej kuchni, stacja ładowania elektrycznych samochodów, promowanie wspólnych przejazdów do Energylandii naszym Scandi Busem to tylko kilka przykładów. Koncept utworzenia miejsc noclegowych z kontenerów morskich powstał w ramach potrzeby dbania o nasze środowisko, uważamy, że podołaliśmy wyzwaniu, które postawiliśmy przed sobą i nasz projekt jest prawdziwym świadectwem filozofii zero waste.

Price of the day - flexible offer
Breakfast
The lowest price guarantee for on-line bookings! Free cancellation possible.
from /night
Price of the day - flexible offer
Breakfast
The lowest price guarantee for on-line bookings! Free cancellation possible.
from /night