PRESTIŻOWE KONFERENCJE

Nietuzinkowe zaplecze noclegowe, doskonała kuchnia, atrakcje na miejscu, a przede wszystkim intrygująca kopuła sferyczna predestynują Scandinavia Resort do jednego z najciekawszych miejsc, w których można zorganizować konferencję lub szkolenie. Wyjątkowa, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 200 m2 posiada zaawansowany system nagłośnienia, scenę oraz oświetlenie, które można w pełni dostosować do charakteru, celu i przebiegu wydarzenia.

swimming pool map

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA

W naszym Resorcie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do organizacji wydarzenia biznesowego najwyższej klasy. Zapewniamy doskonale wyposażoną salę, zaplecze noclegowe, wyjątkowe atrakcje, wykwintny catering dopasowany do tematu wydarzenia, a przede wszystkim profesjonalne wsparcie naszego zespołu.

Atutem Scandinavia Resort jest lokalizacja. Miasto Zator, znane jako „stolica Doliny Karpia”, może pochwalić się licznymi zabytkami, jak kościół gotycki z XIV w., zamek książęcy z XV w., XIX-wieczny park, a także przepięknymi terenami położonymi w obszarze Natura 2000. Największą atrakcją okolicy jest jednak zachwycająca Energylandia, do której uczestników konferencji dowieziemy kultowym Scandi Busem.