RODZINNE SPOTKANIA

Scandinavia Resort to idealne miejsce na stylowe rodzinne spotkania: przepiękny, designerski ośrodek wypoczynkowy, wykwintna kuchnia oparta o lokalne składniki, a przede wszystkim niepowtarzalna sala bankietowa pod kopułą sferyczną… Panuje tu doskonała atmosfera do celebrowania ważnych rodzinnych wydarzeń: urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic ślubu, rodzinnych zjazdów, chrzcin czy przyjęć komunijnych. U nas każde przyjęcie nabierze bajecznego charakteru.

swimming pool map

IDEALNE IMPREZY

Scandi Restaurant słynie z wykwintnych dań kuchni polskiej z nutą smaków Skandynawii. Menu na każde rodzinne spotkanie ustalane jest jednak indywidualnie i dopasowywane do oczekiwań Gości. Tworzymy je zawsze na bazie świeżych składników od najlepszych lokalnych dostawców.

Rodzinne spotkania to okazja do wspólnego biesiadowania w profesjonalnie wyposażonej sali pod kopułą sferyczną, ale i do wspólnych aktywności. Zapewniamy atrakcje dla dzieci (plac zabaw, dmuchańce) i dorosłych (basen, sauna, jacuzzi), jak również bezpłatny transfer do oszałamiającej Energylandii. Dlatego zachęcamy do przedłużenia pobytu. Nasze niepowtarzalne miejsca noclegowe w skandynawskim stylu warte są odkrycia.